Rezervace

Od 11.5.2020 je Živa opět pro veřejnost otevřená. Výčet aktuálních požadovaných podmínek provozu je uveden v aktualitách. Kapacita sálu z důvodu zachování 2 metrových rozestupů cvičenců je omezena na 15 cvičících.                      Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás.

Rozpis pravidelných i nepravidelných lekcí a aktivit zůstává jen pro “představu” beze změny… Prosím zatím nedělejte nové rezervace a vyčkejte až bude odvolán nouzový stav. Děkujeme za pochopení a těšíme se opět na vás.

 

Pro lekce jógy a zdravotního cvičení s Jiřinou Jurečkovou si své místo rezervujte zde v rezervačním systému nebo telefonicky: Jiřina Jurečková – 605 812 779.

ZDRAVOTNÍ JÓGA S JIŘINOU – CESTA ke ZDRAVÍ
…Harmonické  cvičení těla i duše…

je cvičení propojující jógu a zdravotní cvičení. Varianty jednotlivých pozic jsou voleny podle nejnovějších poznatků o fyziologii těla tak, aby cvičení bylo příjemné a účinné pro každého. Zdravotní jóga je postavena komplexně, zapojí svaly celého těla, posílí svaly ochablé a protáhne zkrácené. Všechny asány se provádějí do příjemných poloh, ve kterých necítíme napětí a bolest. Důraz je kladen na pohyb propojený s dechem. 

Pravidelné cvičení má vliv na:

  • na obnovu fyzické kondice
  • zlepšení síly a flexibility
  • odstraňování svalových dysbalancí
  • tvarování těla a kontrolu dýchání
  • rozvoj sebeovládání propojením mysli a těla
  • zlepšení koncentrace a mnoho dalšího…  Zdravotní jóga je vhodná téměř pro každého, jen je třeba vnímat vlastní pocity, naslouchat svému tělu a plynout se svým dechem…    

 

Přesunout se na začátek