fbpx

 

 

 

 

 

Pátek 24. září 2021 od 16:45 do 18:00 hod. ZVUKOVĚ VIBRAČNÍ RELAXACE S DEŠTNÝMI SLOUPY

ZVUKOVĚ VIBRAČNÍ RELAXACE S DEŠTNÝMI SLOUPY

Stres je všudypřítomným faktorem, který nepříznivě ovlivňuje naše zdraví. Věřím, že je příčinou všech onemocnění. Muzikoterapeutické relaxace s deštnými sloupy, jsou zaměřeny na neutralizaci škodlivého působení stresu na zdraví a opětovného obnovení harmonie.

Laděný set 3 dešťových sloupů je úžasným prožitkem změněných stavů vědomí a   pro všech lidí toužících po poznání sebe sama a neobvyklých zážitků. Slouží k navozování změněných stavů vědomí a za pomoci zvuku. Navozují relaxaci,meditační frekvence alfa, theta a delta, odbourávají napětí, energetické bloky a stres. Jsou zdrojem přírodních harmonizačních frekvencí i v oblastech, které již nedokážeme vědomě slyšet, a v dostatečné délce působení.

Dlouhé minuty šumění spolehlivě vypíná racionální programy mozku. Tento nediferencovaný zvuk šumění, je paralelou meditace. Místo tisíců zvuků je jen jeden nekonkrétní, stejně jako na hladině mysli je jen jedna věc nebo činnost. Tak se místo tisíců vlnek, tisíců na sebe navazujících myšlenek, vše usadí a objeví se čirý stav bytí. Ocitnete se v bezbřehé a vše prostupující koupeli zvuků a stavech čirého slastného bytí

Dále uslyšíte tyto muzikoterapeutické nástroje:

čínský chrámový gong, indická tanpura, rotující zvukové vlny, didgerido, srutibox, ravdrum, indiánskou flétnu, tibetské mísy, zvonkohra a alikvotní zpěv.

  • Gong je úžasný a velmi silný muzikoterapeutický nástroj s širokým spektrem a možnostmi harmonických léčebných vibrací. Zvuk gongu tvoří současně harmonii a disharmonii, vytváří tak celistvou harmonickou resonanci.
  • Vibrace gongu pracují i na hluboké subatomární a buněčné úrovni. Tyto harmonické vibrace mohou pomoci nastolit na základě resonance rovnováhu a vyladit vibrační strukturu našich těl. Energie gongu může uvolnit, narušit , rozbít a prozářit energetické blokády, nebo vymazat staré energetické vzorce v naší auře.

🍀💗🍀
Délka terapie: cca 75 minut
Cena: 250 Kč
🍀💗🍀
Počet míst omezen, doporučujeme závaznou registraci v rezervačním systému: https://ziva-ova.cz/rezervace/
🍀💗🍀
Podrobnosti o hudbě a autorovi: http://www.srdcemehosveta.cz/    a     http://www.srdcemehosveta.cz/Pribeh-zivota.html
🍀💗🍀
Kontakt a dotazy:
Jindra Roubalová
737938643

 

 

Pátek 24. září 2021 od 16:45 do 18:00 hod. ZVUKOVĚ VIBRAČNÍ RELAXACE S DEŠTNÝMI SLOUPY

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek