fbpx

 

 

 

 

 

Akreditovaný kurz Učitel jógy u Improve Academy od 11. března 2023

Dobrý den přátelé,
od 11. března poběží další běh kurzu Učitel jógy 🙂
Kurz instruktora jógy je vhodný pro všechny nadšence do cvičení jógy, ale i pro všechny, které zajímá zdravá strava a cvičení! Pokud byste se chtěli živit například jako instruktor jógy, máte šanci. Úspěšný absolvent našeho kurzu získá osvědčení o rekvalifikaci, které je podkladem pro získání živnostenského listu. Kurz je akreditovaný MSMT-23059/2022-2 (platnost říjen 2025) , lze ho tedy studovat jako kurz rekvalifikační – hrazený Úřadem práce.
Kurz se skládá ze šesti specializačních víkendů jednou měsíčně v sobotu a neděli od 9:00 do 18:00 a dalších seminářů společných s ostatními kurzy Improve Academy.
Minimum pro získání osvědčení s celostátní platností je obvyklých 150 hodin výuky.
50 hodin teorie – anatomie a fyziologie, sportovní trénink, hygiena sportu a výživa, psychologie a pedagogika, první pomoc.
100 hodin praxe – Filosofie jógy, Východní kosmologie a cesty jógy, Cvičení dechu a pranájáma, Průpravná cvičení, Očistné techniky (krije), Jógové pozice (ásány) a jógové sestavy, Relaxační a koncentrační techniky, Základy rehabilitačního cvičení, Osobnost instruktora jógy, Analyzované výstupy studentů).
Závěrečná zkouška – praktická a teoretická část, ukázka vybrané sekvence, techniky.
Pro další informace se můžete obrátit na koordinátorku jógy Improve academy Soňu Zdráhalovou, mail: joga@improveacademy.cz, mobil: 724002921
Těšíme se na vás 🙂
Akreditovaný kurz Učitel jógy u Improve Academy od 11. března 2023

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek