fbpx

 

 

 

 

 

Cesta k sobě Den péče o sebe II. SOBOTA 16. září 2023 V 9 AŽ 17:30 hod.

Pojďte se se mnou ponořit do hlubokého klidu a dát obrovský dar svému tělu, mysli a srdci.
Pro ty co mě znají ví, že vidím velkou sílu v komunitě. Proto jsem se rozhodla uspořádat setkání na celý den, ať nejenom zharmonizujeme tělo, uvolníme mysl, na chvíli zpomalíme, ale máme i čas na to se více poznat a popovídat si.
Náš den začneme otevřením společného prostoru, napojením se na sebe a na druhé. Poté vám ukážu velmi jednoduché, ale zároveň velmi efektivní cviky pro zdraví našeho těla. Zaměříme se na cviky pro uvolnění a zpevnění zad, dechové techniky. Protože ne nadarmo se říká, kvalita našeho dechu určuje kvalitu našeho života. Ano, takovou sílu má náš dech. Potom se společně ponoříme do léčivých tónů a vibrací Tibetských mís. Mísy pracují na různých úrovních. Naše koncentrace se zlepšuje a naše emoční napětí a blokády se zmírňují. Zvuk svými vibracemi dokáže zmírnit duševní nebo emocionální bolest (nízké sebevědomí, obavy, strach, vztek, úzkost, deprese, nespavost).
Potom si dáme společný piknik. Každý může přinést něco dobrého ke sdílení s ostatními. Prosím pouze vegan/vegetariánské jídlo. Pro inspiraci například – zeleninový salát, ovocný salát, balíček ořechů, chleba, pomazánky, sýry, buchtu… 😊
Po pikniku si společně zazpíváme mantry, posvátné písně. Pomůže nám to ještě více se uvolnit, otevřít náš hlas a srdce. Můžete zpívat a nebo jen poslouchat, relaxovat či meditovat. Zpěv je přirozeností člověka, když jsme šťastní, je nám „do zpěvu“ – když ne, něco není v pořádku. Naše hlasivky jsou tím nejpřirozenějším, vždy a všude dostupným hudebním nástrojem.
Meditace růže – růže je velice vibrační květina, esence a umí hodně pracovat se srdcem, pracuje s tématy sebelásky, umí otevřít srdce. Pracuje s odpuštěním, ať už je to na úrovni někomu jinému, ale i sám sobě, což je velice důležité.
Na závěr sdílení a uzavření společného kruhu. ❤️
9.00 – 10.00 – otevření společného kruhu, seznámení se
10.00 – 11.00 – fyzio joga – jemné protažení, cviky pro uvolnění a zpevnění zad, dechové techniky
11.15-12.15 – Tibetské mísy
12.30-14.30- společný piknik
14.30-15.30 – kirtan
15.30-16.30 – Meditace růže
16.45-17.30 – sdílení a uzavření kruhu
888kč za setkání
NUTNÁ REZERVACE, pište:
katkagasmanova@yahoo.com
WhatsApp +420774130289
Zve vás – Katka Gasmanová, studovala na Ostravské univerzitě, v Irsku, USA, Turecku a na Taiwanu sociální práci a psychologii. Více než 15 let žije nomádský život. Procestovala 3/4 světa.
Více než 4 roky strávila v Indii studiem jógy. Přes rok strávila v Nepálu studiem Tibetských mís.
Na svých cestách strávila hodně času v ašrámech a Buddhistických klášterech v různých částech světa – Austrálie, Japonsko, Myanmar, Thajsko, Taiwan, Německo, Španělsko, USA, Indie, Nepál, Itálie. Dva měsíce žila jako jeptiška v Buddhistickém klášteře na Taiwanu kde studovala Čínský Buddhismus. Průzkumnice vnitřního a vnějšího světa.
Po světě organizuje kirtany – zpívání manter, kakaové ceremonie, ženské kruhy, sdílí jógové a tantrické techniky. Čištění a energizace čaker, relaxace, masáže a terapie Tibetskými mísami.
Cesta k sobě Den péče o sebe II. SOBOTA 16. září 2023 V 9 AŽ 17:30 hod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek