fbpx

 

 

 

 

 

Sobota 14. října 2023 V 18:30 AŽ 20:30 Tibetské mísy – čištění těla a mysli a uvolnění fyzických a emočních bloků

Tyto mísy se od starověku používají k náboženským účelům, modlitbám a také k léčebným účelům. Zpívající mísy jsou vyrobeny ze sedmi kovů – olova, cínu, železa, mědi, zinku, stříbra a zlata.
Tibetské vibrační mísy jsou tradiční léčivé nástroje. Jsou ručně vytepány na frekvence různých čaker. Tibetské zpívající mísy působí na náš mozek a uklidňují nás.
Naše koncentrace se zlepšuje a naše emoční napětí a blokády se zmírňují. Zvuk svými vibracemi dokáže zmírnit duševní nebo emocionální bolest (nízké sebevědomí, obavy, strach, vztek, úzkost, deprese, nespavost).
Mísy fungují prostřednictvím zvuku a vibrací. Její hluboké vibrace se přenášejí na buněčnou úroveň lidského těla. Stimulují energetické meridiány, cévy, lymfu, nervy, žíly, lymfatický systém se pomáhá otevřít, uvolňuje napjaté části těla, navozuje stav hluboké meditace, jasnost mysli, intuici, vnitřní klid.
V lidském těle je 7 hlavních čaker, z nichž každá má svou vlastní barvu, tón, frekvenci a mantru. Za pomoci těchto 4 vlastností každou čakru můžeme očistit a energizovat.
Tibetské mísy budu přikládat na tělo a za pomocí vibrací a zvuků uvolňovat a přivádět do těla energii.
300Kč za setkání
Zve vás – Katka Gasmanová, studovala na Ostravské univerzitě, v Irsku, USA, Turecku a na Taiwanu sociální práci a psychologii. Více než 15 let žije nomádský život. Procestovala 3/4 světa.
Více než 4 roky strávila v Indii studiem jógy. Přes rok strávila v Nepálu studiem Tibetských mís.
Na svých cestách strávila hodně času v ašrámech a Buddhistických klášterech v různých částech světa – Austrálie, Japonsko, Myanmar, Thajsko, Taiwan, Německo, Španělsko, USA, Indie, Nepál, Itálie. Dva měsíce žila jako jeptiška v Buddhistickém klášteře na Taiwanu kde studovala Čínský Buddhismus.
Po světě organizuje kirtany – zpívání manter, kakaové ceremonie, ženské kruhy, sdílí jógové a tantrické techniky. Čištění a energizace čaker, relaxace, masáže a terapie Tibetskými mísami.

NUTNÁ REZERVACE, pište:              katkagasmanova@yahoo.com

WhatsApp +420774130289

Sobota 14. října 2023 V 18:30 AŽ 20:30 Tibetské mísy – čištění těla a mysli a uvolnění fyzických a emočních bloků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přesunout se na začátek